La Mirada Del Solitario George
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | Sportactiviteiten Snorkelen | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
La Mirada Del Solitario George Puerto Ayora hostel biedt accommodatie met Wi-Fi in openbare gebieden op ongeveer 15 minuten te voet van Playa de los Alemanes.
Het hostel bevindt zich op slechts 300 meter van Iglesia Centro Cristiano Hosanna en in de buurt van Laguna las Ninfas. Dit hostel is ook op 12-minuten loopafstand van Galeria Aymara gelegen.
Bepaalde kamers bieden ook een kluis, een flatscreen TV met satellietzenders en bepaalde kamers hebben ook een patio en een balkon.
Gasten kunnen genieten van Zuid-Amerikaanse gerechten in Servisabroson, dat op 450 meter hier vandaan ligt. La Mirada Del Solitario George hostel is vrij dicht bij de dichtstbijzijnde bushalte to Santa Rosa gesitueerd.
- Locale bezienswaardigheiden
- Casa de Los Suenos408 km
- Iglesia Evangelica Apostolica del Nombre de Jesus490 km
- Universidad Particular de Loja560 km
- Palabra Miel559 km
- Mercado Municipal350 km
- Artesano Segundo Ruiz190 km
- Hosanna78 km
- Lizard288 km
- Luchthavens
- Vliegveld Galapagos Islands48 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Kluisje
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Bagageopslag
- Rookdetectors
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Gedeelde keuken
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Snorkelen
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Huishouding
- Wasserij
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke beroemde bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van La Mirada Del Solitario George hostel?
Gasten kunnen Laguna las Ninfas bezoeken, gelegen op 13-minuten wandelafstand van La Mirada Del Solitario George hostel. - ❓
Hoe ver is de luchthaven Galapagos Islands van La Mirada Del Solitario George hostel?
Er is een 45 km afstand tussen Galapagos Islands en La Mirada Del Solitario George hostel. - ❓
Wat is de prijs van een overnachting in La Mirada Del Solitario George hostel?
De gemiddelde prijs in La Mirada Del Solitario George hostel is $25. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Welke restaurants in de buurt moeten we bezoeken tijdens het verblijf in het hostel?
Gasten kunnen een bezoekje brengen aan Servisabroson, gelegen 450 meter van het hostel, of Ukku Acai Bar, gesitueerd op 650 meter hier vandaan. - ❓
Biedt de accommodatie een draadloze internetverbinding?
Ja, de accommodatie heeft wifi in openbare gebieden. - ❓
Biedt La Mirada Del Solitario George hostel services op maat voor kinderen?
Gezinnen met kinderen kunnen gebruik maken van de voorzieningen die worden aangeboden in La Mirada Del Solitario George hostel.